+90 (532) 310 06 84 info@camfilmkaplama.com Altıntepe-Maltepe-İstanbul

Neler Yapıyoruz

Cam Film Kaplama

Ofisleriniz için en ideal çözümleri sunmaya çalışıyoruz!.

Şimdi Daha Modern ve Kaliteli

Şimdi tüm uygulamalarımız daha modern daha kaliteli ve daha uygun fiyata

 01


Cam Kaplama

Kumlama

OFİS CAM KAPLAMA – KUMLAMA

Ofislerinizin cam kaplama folyo yada kumlu folyo çeşitlerinden uygulama yapılmaktadır.Ebat, renk ve kaliteleri farklı olmaklara beraber mişterinin tercih sebebidir. 152 yada 120 cm şeklinde ebatları mevcut olmakla beraber uygulama folyolarında renk fazla iken kumlu folyolarda gri opak renkler sınırlıdır. Ofis camlarında her iki ürün tipi uygulanır. Uygulama folyosu ve kumlu folyolar aynı anda değerlendirilebilir. İki folyo tipi birbirini tamamlamakla kalmaz farkı bir görselde sunar.

Uygulamaları kolay olması yanı sıra maliyeti ekonomiktir.

Günümüzde ofis camlarının montajı sonrası genellikle folyo uygulamalarına ihtiyaç duyulur. Hem dekoratif hem de sadeliğe bir görsellik katması bu folyoları tercih sebebi kılmaktadır. Aynı zamanda firmanızın logo ve diğer görsellerinizin sergilenmesine katkı sağlar. Uygulama şekli sulu ya da kuru şeklinde olur. Ofis cam bölmelerinde uygulanan desenlerde mevcut yerinde mastar ile desen çalışması yapıldığı gibi plotter makinesin kesimden sonrada logo ve desen çalışmaları şeklinde de yapılır.

 02


Cam Kaplama

Folyo

CAM KAPLAMA FOLYO

Folyo ürününün cam kaplama yada diğer malzemelere uygulanması genellikle reklamcıların kullandığı en üretken malzemedir. Folyonun en rahat uygulandığı malzemeler; cam, kompozit levha, plastik ve temiz metal zeminle, ahşap benzeri ürünleredir. Baskı, kesim ya da direkt uygulanan bir malzemedir. Ofislerdeki sistemler genellikle cam malzeme olduğundan cama uygulanacak olan en

etkin malzeme folyo bunun da ötesinde ürün özelliği olaraktan tercih edilen kumlu(buzlu) folyo tipidir. Ayrıca kesim folyosu olarak ta cam bölme sistemlerinde tercihen uygulanabilme özelliği vardır. Uygulama sonra folyonun temizlenmesi kolaydır. Ofis ortamında fiziksel darbe almamışsa uzun yıllar özelliğini ve görüntüsünü korur.

 03


Cam Kaplama

Uygulamaları

CAM FİLM KAPLAMALARI UYGULAMALARI

Cam filmleri günümüzde en çok kullanılan malzemeler arasındadır. Cam filmleri araçlarda, binalarda, ofislerde, dış cephe camlarında

kullanılmaktadır. Cam filmleri görsel açıdan değerlendirildiği gibi güvenlik açısından da değerlendirilir. Cam filmleri renk kırması, görsellik, güvenlik, dekoratif açıdan uygulanması tercih edilen bir üründür.Cam filmleri siyah ve tonlara sahiptir. Aynalı cam filmi, siyah cam filmi, transparan cam filmi, renkli cam filmi, şeffaf cam filmi, kumlu(buzlu) cam filmi şeklinde üretilmektedir.

Farklı ebat ve renklerde bulunmaktadır. Güneş ışınlarından korunmak için cam filmi, güvenlik uygulamalarında lokasyonlarda kullanılan cam filmi,Dekoratif amaçlı cam filmi gibi uygulamalara konu olan bu malzeme ekonomik ve uygulaması rahat bir malzemedir.

 04


ONE WAY VISION

ONE WAY VISION KAPLAMA

Özellikle dış cephe camlarında tercih edilen One van vision folyo (tek yönlü görüş) reklam dünyasında

müşterilere sunulan bir üründür. Kolay uygulamasıyla zaman açısından bir avantaj sağlar.

Dış taraftaki görüntüyü içeri yansıtan özelliği tercih sebebini etkin kılar. Bu folyo tipi sadece cam yüzeylerde kullanılan zarif bir üründür.

 05


CAM REKLAMLARI

CAM REKLAMLARI

Cama uygulanan reklamlar ürünleri, müşteriye ulaşmada etkili bir çalışma olduğundan bu sektöre ihtiyacı artırmıştır. Reklam malzemeleri arasında yer alan folyo bu sektörün temel malzemesidir.

Uygulama sonrası değiştirilebilen ve temizliği kolayca yapılan ve satışa direk katkısı olan bu reklam çalışmaları günümüz dünyasında yerini almıştır.

 06


OFİS CAM FİLMLERİ

OFİS CAM FİLMLERİ

Artık iş hayatının çok katlı kulelere taşınması ve ofis bölme sistemlerin yaygınlaşması ile cam filmleri ve bunlara uygulan dekoratif folyolara gereksinimi artırmıştır. Ofis içerisindeki cam bölmelerine değer katma, görsel şölen oluşturma ve firmanın tanıtımına katkı sağlar hale gelmiştir.

Cam filmleri dekoratif özelliği ile günümüz tüm ofislerinde uygulanmakta ve tercih edilmektedir. Siyah cam filmi, uygulanan renkli folyo, kumlu folyo , şeffaf folyo bu tercihi karşılayan malzemlerdir.

 07


VİTRAY CAM FOLYO

VİTRAY CAM FOLYO UYGULAMALARI

Artık Gerek ofislerde gerekse dış cephe camlarında kullanılan; kumlu folyo yada şeffaf folyoya baskı yapılarak elde edilen bu görsel şekli artık değişimin yada farklı olmak isteyenlerin tercihi arasına girmiştir. Vitray çalışmasının desen olarak folyoya yansıması halidir. Vitray çalışmasının cam ürünlerinden yapılması işçiliğinin zahmetli ve pahalı olması müşterileri bu konuda vitray desenli folyo uygulamalarına yönelmesini sağlamaktadır. Uygulamsıyla , ekonomik olması ve renk süzmelerini gerçeğine yakın yansıtması bu folyo baskısını popüler hale getirmiştir. Hayatının çok katlı kulelere taşınması ve ofis bölme sistemlerin yaygınlaşması ile cam filmleri ve bunlara uygulan dekoratif folyolara gereksinimi artırmıştır.

Ofis içerisindeki cam bölmelerine değer katma, görsel şölen oluşturma ve firmanın tanıtımına katkı sağlar hale gelmiştir.

Vitray desenli folyo uygulamaları sınırlı olmakla beraber sıra dışı mekanlar yada konseptlerde değerlendirilmektedir.

Vitray cam; mimari ve görsel açıdan kaliteli baskı yapılmasından kaynaklı görsel bir şölen sunması uygulaması ve temizliği değerlendirildiğinde tüm mekanlarda uygulaması yapılabilmektedir. Vitray desenli folyolar sadece cam malzemelerinde kullanılır.

 08


VİTRAY FOLYO KAPLAMA

VİTRAY FOLYO KAPLAMA

Vitray cam gibi algılanması beklenen ve bu beklentiye kreatif bir çözüm sunan bir çalışmadır. İstenilen ebatta yapılabilen bu çalışma kumlu(buzlu) folyo, mat-Şeffaf folyo malzemelerine baskı şeklinde işlendikten sonra sulu yada kuru şekilde cam zemine uygulanır. Sökümü ve temizliği kolaydır.

Özel isteğe göre uygulanan bir çalışma türüdür.

Hazır vitray desen folyoları olduğu gibi uygun malzemelere baskı yapılarak ta bu elde edilebilir. Ebat ve renk sınırlaması yoktur.

 09


VİTRAY CAM FİLMİ

VİTRAY CAM FİLMİ

Vitray cam filmleri hazır yada baskı yapılarak elde edilir. Vitray folyo değil de vitray desen şeklinde sunumu yapılmaktadır. Vitray desenli cam filmleri özel efektler ile yapıldığında istenilen görsel ve renkli ışık hüzmeleri bulunduğu mekana farklılık ve canlılık katmakta olduğu gözlemlenir.

Vitray cam film desenli folyo baskı şeklinde yapıldıktan sonra cam zeminlere uygulanır.

Uygulanan mekâna farklı bir sunum katması son zamanlarda bu çalışmayı tercih edilir hale getirmiştir.

 10


KUMLU FOLYO UYGULAMALARI

KUMLU FOLYO UYGULAMALARI

Sadece cam ve benzeri yüzeylerde uygulanan bu folyo tipi reklam amaçlıdan daha çok görsellik katması ve tamamlayıcı bir ürün olması özelliğini taşır. Ofis cam bölme sistemleri ya da dış camlarda kullanılan bu malzeme dekoratif çalışmaya müsait bir üründür. Kumlu folyo diğer adıyla buzlu folyo makine kesimi yada manuel kesim sonucu dekoratif bir yapıya kavuşturularak uygulandığı mekana yada yüzeye zenginlik katar.

Kumlu folyo genelikle cam sistemlerinde değerlendirildiğinden alternatifsiz bir üründür. Modası eskimez bir üründür. Kumlu folyo dekoratif bir ürün olmakla beraber aynı zamanda cam bölme sistemlerinde seperatör bir özellik sağlayarak kamufle etme de de kullanılır. Işığı geçirmekle beraber görüntüyü buzlu hale getirir ve opak bir görüntü elde edilmesini sağlar.

 11


DEKORATİF KUMLU FOLYO

DEKORATİF KUMLU FOLYO

Dekoratif folyo kumlu folyo ya da buzlu folyo malzemesinin işlenmesi ile elde edilen bir çalışmadır. Günümüzde Özellikle cam yüzeylerde dekoratif bir görüntü elde etmek maksadıyla kumlu folyo kesimi yapılarak uygulanan bu malzeme müşterilerin tercih ettiği çalışma türüdür.

Kumlu folyo ya da buzlu folyo ya dekoratif bir çalışma yabilmekle beraber diğer folyo tiplerinden de bu çalışma elde edilir.

 11


DEKORATİF CAM FİLM

DEKORATİF CAM FİLM

Dekoratif cam film uygulamaları günümüzde en çok kullanılan çalışma biçimidir. Dekoratif cam film uygulamaları pratik ve görsel bir sunumdur. Dekoratif cam filmi mevcut folyonun kesimi ya da mastarla tasarım yapılması sonucunda güzel ve şık bir görsel oluşturmasıdır.

Dekoratif cam film folyoları renk ve ebat tercihlerine gidilebilir. Özel isteklerin ve taleplerin daha dikkate alındığı çalışmalarda dekoratif folyo gereksinimi artırmaktadır.

Bizi Arayın

+90 532 310 06 84

Çalışma Saatleri

08:00 – 21:00

Bize Yazın

info@camfilmkaplama.com

WordPress Theme built by Shufflehound. ©2019 Erkan Reklam Tüm Hakları Saklıdır. Design & Seo Web Şehri